Ankieta

Facebook
Dodaj Usuń
Sport

W miniony weekend Klub Strzelecki Dziesiątka brał udział w międzynarodowych zawodach strzeleckich ,,Zaślubiny z Morzem" w Pucku i nasze dziewczyny nie zawiodły, razem zdobyły 1 złoty, 3 srebrne i 1 brązowy medal.

Diana w obydwóch startach srebrne medale, w obu startach pokonała ją Cybulska Marta z Zawiszy Bydgoszcz. Pozostałe dziewczyny startowały w kategorii juniorek młodszych i pierwszego dnia siostra Diany Magda zdobyła złoto, strzelając 400,2 punkty, a Iza Frymark zdobyła brązowy medal i nasza najmłodsza zawodniczka Beata Beyer była na 9 miejscu.
Drugiego dnia srebro zdobyła Iza Frymark, pokonała ją Stępniak Kamila z klubu Dragon Siedlce, Magda 5 miejsce i Beata Beyer 8 miejsce.
Do finału o złoty pierścień zostało wylosowane 8 osób, w tym losowaniu wylosowana została Magda. W tej walce walczyła dzielnie i ostatecznie zajęła 5 miejsce.