Facebook
Dodaj Usuń
Sport

Witam!

Nasze zawodniczki z Kartuskiej strzelnicy w miniony weekend wróciły z Pucharu Gdyni i nie zawiodły. Diana Malotka-Trzebiatowska z 2 miejsca dostała się do finału który odbywał się open (to znaczy w finale startowali juniorzy, juniorki , juniorzy młodsi i juniorki młodsze) i Diana była niepokonana i zdobyła puchar Gdyni, do finału również dostała się Iza Frymark z 5 miejsca i ostatecznie zajeła ósme miejsce.
Startowały również nasze dwie Młodziczki Beata Beyer z wynikiem 267 zajęła 5 miejsce, a druga nasza młodziczka Magdalena Malotka-Trzebiatowska zdobyła 3 miejsce i brązowy medal z wynikiem 275 pukt. Kolejny wyjazd naszych sportowców zaliczamy do bardzo udanych.  Dojazdy zawodniczkom zapewniło Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów w Borkowie za co bardzo dziękujemy.