Facebook
Dodaj Usuń
Sport

Witam!

Nasze zawodniczki z Kartuskiej strzelnicy w miniony weekend wróciły z Ogólnopolskich Podziemnych Zawodów Strzeleckich. Zawody odbywały się w Bochni a dokładniej 250 metrów pod ziemią w najstarszej w Polsce kopalni soli. Zawodniczki pomimo nie łatwych warunków świetnie sobie poradziły. Młodziczki Beata Beyer z wynikiem 280,9 zajęła 6 miejsce, kolejna młodziczka Magdalena Malotka-Trzebiatowska zdobyła srebrny medal z wynikiem 294,6. Następna Izabela Frymark juniorka młodsza również zdobyła srebrny medal z wynikiem 400,2 i juniorka Diana Malotka-Trzebiatowska nie dała nikomu szans i wynikiem 414,8 pkt. zdobywając złoto. Ale to nie koniec ! z każdej konkurencji dwóch najlepszych zawodników wchodziło następnego dnia do finału i trzy nasze medalistki weszły do tego finału, w którym Magda zajęła 8 , Iza 7 miejsce a Diana 2 i srebrny medal. Warto podkreślić że w finale brali udział finaliści Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro. Wyjazd zaliczamy jak najbardziej do udanych. Zawodniczki oprócz medali i pucharów przywiozły również nagrody rzeczowe takie jak power bank, radio, aparat cyfrowy. Wyjazd odbył się dzięki Pomorskiemu Centrum Napraw Pojazdów w Borkowie za co bardzo dziękujemy.