Ankieta

Facebook
Dodaj Usuń
Aktualności

23 lipca Poniedziałek - KASZUBSKIE SMAKI Pod Patronatem Mieczysława Struka Prowadzący:Rafał Potrykus

12.-12.15-Powitanie, 12.15-14.45-Występy KGW, 14.30-15.00-KGW Kolonia, 15-15.20-Uroczyste otwarcie TKK, 15.20-15.40-Rozstrzygniecie konkursu na najlepszą potrawę z ryby oraz najlepszy deser truskawkowy, 15.40-16.20-KGW Sulmin, 17-18.00-Zespół Rewers, 18-19.00- Zespół Relax

24 lipca Wtorek - DZIEŃ TWÓRCY LUDOWEGO Pod Patronatem Romana Zaborowskiego, Prowadzący: Rafał Potrykus, Tadeusz Makowski

12.00-Powitanie, 12.30-Zespół Folklorny Subor "Mostar" z Brezna (Słowacja), 13.30-Kapela Manijoce i Tadeusz Makowski, 15.00-Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy gadzet TKK, 16.00-Roman Drzezdzon-gawędziarz, 17-18.00-Kapela Manijoce i Tadeusz Makowski, 18-19.00-Kabaret "Kuńda"

25 lipca Środa - DZIEŃ ZWYCZAJÓW I OBRZĘDÓW Pod patronem Łukasza Grzędzickiego,Prowadzący:Leszek Przewoski

12.00-Powitanie, 12.30-12.50-Kiełki, 13-13.30 -Świetliki, 13.30-14.30-Zespół KUD Tekstilac z Bijelo Polje (Czarnogóra), 14.30-15.00-Obrzedy Wielkanocne KGW Paczewo, 15-16-Rozstrzygnięcie konkursu na "souvenir z rybką", 16-16.40-Gwizdze z Tuchlinka, 16.30-17.00 ścinanie kani-Wicherki, 17.20 - Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą prezentację obrzędu badz zwyczaju, 17.20-18-Skowronczi z Dzierzazna, 18.00-19-muzyka biesiadna -Sami Swoi

26 lipca Czwartek - DZIEŃ MUZYKI, TAŃCA I ŚPIEWU Pod Patronatem Franciszka Kwidzińskiego, Prowadzący: Leszek Przewoski

12.00-Powitanie, 12.15-13.15-Prezentacja finalistów konkursu na piosenkę TKK, 13.13.30- Wreczenie nagród, 13.30-14.00-Kartesczi Zwonczi, 14.20-15.00-Słonuszka, 15-16.00-Timur i jego drużyna, 16-16.40-Młodziezowa Orkiestra Dęta z Łapalic, 17-17.40-Agnieszka Łabuda trio, 18-19-Damroka

27 lipca Piątek - DZIEŃ INTEGRACJI KULTUR Pod Patronatem Stanisława Lamczyka, Prowadzący Leszek Przewoski

12.00-Powitanie, 12.10-13.00-Występy KGW z Rybnika, 13.30-14.30-Sandry, 14-16.00-Marszobieg "Kaszuby Jeziorne", 14.30-15.10-KGW Sulmin -chór, 15.20-16.20-Sandry, 16.20-16.30-wręczenie nagród dla zwycięzców marszobiegu, 16.30-17.15-Kabaretowa Grupa Biesiadna -biesiada śląska, 17.15-18.00-Konkurs na przyśpiewkę o rybach-KGW Rybnik, 18-19 Biesiada Śląska

28 lipca Sobota - DZIEŃ STOLICY KASZUB Pod Patronatem Janiny Kwiecień Starosty Powiatu Kartuskiego, Prowadzący Leszek Przewoski, Rafał Potrykus

Rynek: 11.30-12.00-RZPiT Kaszuby,12.10-13.00 Kaszebsczi polni z rebow, 13.10-14.00-Ania Brzeska,Natalia Popławska, Iza Kakol, 14.00-15.00-Czad

Wyspa:17-18.00-KGW Kolonia,Metamorfoza,Zory,Mściszewice, 18.05-18.20-Rozstrzygnięcie zawodów wędkarskich o Puchar Burmistrza Kartuz, 18.20-19.00-Metamorfoza,Zory,19-20.00-Biesiada Ślasko Kaszubska, 19-21.00Biesiada Śląsko-Kaszubska, 21-22.30-Blue Cafe, 22.30-24.00-Limith -muzyka biesiadna

Wróć