Ankieta

Facebook
Dodaj Usuń
Aktualności

W dniach 02-05.06.2016 w Ustce odbyła się III Runda Pucharu Polski, na którą Kartuski klub zgłosił swoje trzy najlepsze zawodniczki. Siostry Diana i Magda Malotka- Trzebiatowskie oraz Izabela Frymark. Warto podkreślić, że wszystkie dziewczyny startowały w tej samej kategorii wiekowej czyli Juniorki karabin pneumatyczny 40 strzałów. Diana strzeliła 400,2 i do finału weszła z 5 miejsca, w finale zajęła II miejsce z wynikiem 200,7 pkt.  i srebrny medal, pokonała ją Twardosz Izabela z LOK HTS Kraków, trzecie miejsce Stec Marlena, klub Śląsk Wrocław. Druga zawodniczka Izabela Frymark 11 miejsce i siostra Diany Magdalena 13 miej, trzeba tu zaznaczyć że Magda jest dopiero początkującą młodziczką.

Diana w tych że zawodach  wystartowania również w konkurencji 60 strzałów leżąc z karabinu sportowego 5,6 mm juniorek. Jej start można uznać za bardzo udany, biorąc pod uwagę to, że na co dzień nie trenuje tej konkurencji, zajęła 8 lokatę z wynikiem 584,4 pkt. Diana wystartowała również w konkurencji 3x20 z karabinu sportowego 5,6 mm w trzech postawach ( kolanko, leżąca i stojąca) strzeliła 535 i do finału dostała się z 8 lokaty w finale zaskoczyła wszystkich zajęła 2 miejsce i srebrny medal, pierwsza była Julia Okuniewska - Lider-Amikus Lębork, a trzecie Karolina Kubiszewska - Gryf Słupski Słupsk.