Ankieta

Facebook
Dodaj Usuń
nocleg i wypoczynek w Mezowie

Mezowo ul. Piaskowa 11 Lucyna i Mariusz Niebrzydowscy tel. 697 060 323 lucyna459@wp.pl

1.jpg  2010wiosna-0002_(3).jpg   W naszym gospodarstwie znajdują się 4 pokoje  łazienka i kuchnia. W każdym pokoju są po 2 podwójne łóżka. 

jklhlkjk_(2).jpg    str60_(2).jpg  Znajdujemy się w okolicy rezerwatu Raduni w Mezowie w malowniczym spokojnym miejscu, 700 m od stacji kolejowej w Babim Dole. Położone nieopodal jezioro Mezowskie posiada ładna plażę i warunki sprzyjające do kąpieli. U właściciela można wykupić karnet uprawniajacy do połowu ryb,oraz wypożyczyc łódkę.

ludowy_talent_096.jpg  Domostwo graniczy z łąkami, rzeczką, która wpływa do Raduni i pięknym lasem, gdzie są liczne ścieżki spacerowe, rowerowe idealne do nordic walking. Do Raduni mamy 200m. Jar Raduni jest jednym z najpiękniejszych miejsc na Kaszubach (przełom Raduni koło Babiego Dołu).Ponadto las bogaty jest w grzyby i jagody.

Jatm-0013_(2).jpg  Na posesji można grać w piłkę nożną i siatkówkę, poskakać na trampolinie, rozpalić ognisko, zrobić grilla, postrzelać z łuku. Mamy również piaskownice dla dzieci. Można tu spokojnie odpocząć wsłuchując się w odgłosy przyrody. Można u nas dobrze i tanio zjeść  np. domowy obiadek.
 

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa  Lucyna i Mariusz Niebrzydowscy

Wróć