Ankieta

Facebook
Dodaj Usuń
Imprezy

Dzień Mezowa  2013 odbył się już 6 raz!! Przygotowania trwały od kilku tygodni . Na spotkaniach sołeckich ustalano szczegóły oraz potwierdzano udział naszych sponsorów: J.Płotka, K.Gruchała, T.Czerniewicz, Z.Kuncewicz, M.M. Klasa, A.R.Dzwonkowscy, J.Kisielewski. I.Stark, M.L.Miłosz, J.B.Górscy, U.G.K M.Lehman, E.A.Kreft, K.Włodarczyk, "Groszek"Bertling, J.Piepiórka, Formela, Elgert i mieszkańcy.

Zacną imprezę sołecką rozpoczęto tradycyjnie od mszy świętej. Odnowiona i ukwiecona Kapliczka nad Jeziorem Mezowskim wygladała imponujaco, a na mszę zjawili się liczni wierni. Przygotowali Kapliczkę do mszy: J.Piepiórka, J.G.Elgert, L.Wróbel, K.Włodarczyk, J.Płotka oraz kwiaty przekazane były od mieszkańców Mezowa.

Zaplanowany program odbył się w 100% bo przecież najważniejsze to było spotkać się z sąsiadami, znajomymi i poznać kolejnych nowych mieszkańców Mezowa. Całą zabawę prowadziła Lucyna Wróbel. Liczne konkursy i gry dla dzieci i dorosłych rozbawiały wszystkich, a orkiestra Three Boys nadawała rytm i ton imprezie. Wóz konny, oprowadzanki na koniach, mecz piłki nożnej, strzelnica to atrakcje zorganizowane przez mieszkańców Mezowa za co serdecznie dziękujemy bo mała wieś, a tyle w niej wartości.

Mimo kropli deszczu impreza była bardzo udana o czym przekonywali cały czas aktywni uczestnicy. Do zobaczenia w 2014 a teraz czekamy na wieńce dożynkowe aby plony w Mezowie przeszły najśmielsze oczekiwania naszych rolników.

3.jpg 16.jpg  10.jpg  galeria zdjęć Dzień Mezowa 2013

Dzień_Mezowa_201min.jpg

Wróć