Ankieta

Facebook
Dodaj Usuń
Aktualności

 Zdjęcie_-_Andrzej_Bystron_3.jpgSzanowni Mieszkańcy Mezowa i Burchardztwa

 
W dniu 1 grudnia 2014 r. złożyłem ślubowanie i objąłem mandat radnego Rady Miejskiej w Kartuzach, w której będę Państwa reprezentował. 
W związku z otrzymanym zaufaniem serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom Mezowa i Burchardztwa za oddany na moją osobę głos i udział w wyborach. Dziękuję za okazane zaufanie i życzliwość. Moje obowiązki będę starał się wykonywać należycie, mając na uwadze dobro mieszkańców Sołectwa i Gminy Kartuzy.
Z wyrazami szacunku 
Andrzej Bystron
 
PS. 
Jeśli będzie to możliwe zawsze służę pomocą, oto moje dane kontaktowe: 
0 – 606 – 728 – 318 lub nr domowy: 58 – 694 – 28 – 01;
Adres e-mail: klanbystrych@tlen.pl;
 
 
 
 
Informacja
 
W związku z prowadzoną przeze mnie akcją zbierania podpisów pod petycją dotyczącą budowy przystanku w Mezowie oraz przejazdu kolejowego w Burchardztwie informuję, że pod listami poparcia przystanku kolejowego podpisało się aktualnie 504 osoby a przejazdu kolejowego 158 osób.
Jednocześnie nadmieniam, że przeprowadziłem już szereg rozmów z osobami zajmującymi się zawodowo problematyką rewitalizacji kolei na odcinku Glincz – Kartuzy. W najbliższych dniach listy zostaną przekazane do PKP PLK Gdynia Gdańsk i Warszawa oraz Burmistrza Gminy Kartuzy i Rady Miasta Kartuzy.
Osobiście oceniam, że akcja tworzenia przystanku w Mezowie ma bardzo realne szanse na powodzenie. 
 
Wróć